Kedi Mantarı

Sevgiii06

Kedimde mantar başlangıçı var. Daha üç ay önce iki doz mantar aşısı yaptırmama rağmen şimdi birde 170 liralık ilaç almamı istediler. Bursum kesildi şuan o ilacı alamam lütfen geçirecek başka bir yol söyleyin çok üzülüyorum kafası yara bere içinde.

3 CEVAP

Raraco

Benimkinde de yeni başladı. Eczaneden travocort mantar kremi aldirdi vetimiz. Onu kullaniyoruz. Pahali da degil ustelik. Gunde dort kez uyguluyorum, umarim iyilesir kediciklerimiz.

elifozzdemiir

merhaba fotogragini koyabilir misiniz benim kedimde de olabilir mantar

ozleeemklllc

mantar aşısını sırf para için yapıyorlar bence zararı var diye biliyorum hatta aşıda zaten pahalıdır çok güvenmiyorsanız vet değiştirebilirsiniz cyristalin gibi bi şey kullanmıştım ben doğru yazmamış olabilirim bi bakabilirsin sorup deneyebilirsin yani çenede yaramız vardı mantar gibi geçirdi farketmeden bi sor derim ama internet fiyatı daha uygun olur derlerse vettten alma geçmiş olsun çokkkk