Kedi Kısırlaştırma

2 gün sonra kedimi kısırlaştıracağım ve balıklı bir kısır kedi maması almak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir? Ayrıca kısırlaştırmayla ilgili bir tavsiyeniz var mı?

4 CEVAP

Ozge00

İlk günler sıvı beslenmesi lazim.
Şimdiden etrafı temizlemeye başlayın, gelince saklanacak delik arayabilir ve kuytu köşelerde tozlu yerlere girmesi iyi olmaz. Benimki ilk günler yatakların, koltukların altından ve dolapların arkasından çıkmamıştı. Bu kedinize gore değişebilir tabi ama hazırlıkli olmak iyidir.
Cokta bir sey yok baska yani şuan.

AdaCoco

söylediğiniz çok garip. siz kendiniz vegan olabilirsiniz, bu sizin tercihiniz. kediler etobur canlılardır ve bunu değiştiremezsiniz. kedinin doğası tamamen bozulur. insanlar tamamen etobur değildir ve et yemeyebilirler kendi tercihlerine göre.

AdaCoco

cevabı yanlış soruya yazmışım özür dilerim😊

AdaCoco

yaş mama yemesi gerekiyor ilk günlerde. balıklı mama olarak kedinize iyi geliyorsa N&D kullanabilirsiniz.