4 Aylık Kedime Ev Yapımı Hangi ?

yu8888

4 Aylık British türü kedim var. Ev halkı ne zaman bir şeyler yese koşarak gelip koklamaya ve yalamaya başlıyor. Meyve olsun, et sebze ne olursa olsun bizim yediğimizi görünce koşarak gelip kafasını sokmaya çalışıyor tabağa :D Kuru mamasını çok seviyor, iyi besleniyor yani karnı tok olsa bile böyle. Daha önce çok az haşlanmış yumurta yedirmiştim. Acaba başka neler verebilirim ona ev yapımı?

2 CEVAP

peynir yoğurt verebilirsiniz ama dikkat edin çok ve devamlı verirseniz obezite yapabilir

Minimesi

Ben yumurta veriyor bazen severek yiyordu ama artık çok beğenmiyor yumurta