Kedim Oyuncağı İle Oynarken Garip Ses Çıkarıyor

bchsatlntc

Kedim erkek ve 3.5 aylık peluş oyuncağı ile oynarken garip ses çıkarıyor ağzında odadan odaya taşıyor neden olabilir

3 CEVAP

Seymaaacaan

Oyuncağı av sanıyor olabilir benimkide sinek avlarken değişik sesler çıkartıyor

Cbcan

Kedilerin genel davranışı bu. Benim kedim de gerek pelusuna gerek oltasına aynı sesi çıkarıyor. Onu düşman olarak görüp onunla kavga ediyor. Misafir bir kedi gelmişti aynı sesleri ona karşı da cikarmisti. O zaman anlamistik bunun savunma mekanizmasi olduğunu. Bırakın eğleniyor hayali düşmanlarıyla .Hatta aramızda bir el hareketimiz var onu yapınca da çenesini titreterek ciklar.

NlgnNlgn

oyun oynuyor şapşik gayet normal bizim çocuklar da aynısını yapıyor ev turu bile yaptırıyorlar oyuncaklara