Kedimin Benimle Uyumasını İstiyorum.

bamsi41

Merhaba 7 aylıkken sahiplendigim güzeller güzeli british shortair cinsi bir kendim var. Onu eski sahipleri cok seviyorlar ama uyurken yatak odasında gelmesini istememişler yabi yavru bu şekilde büyümüş.

Şimdi ben onunla uyumak istiyorum. Bu benim icin bir hayal . Aramızda mukemmel bir sevgi bağı oluştuğunu hissediyorum. Ama tek isteğim benimle de uyuması fajat uyumuyor uyuması için ne yapabilirim ?

10 CEVAP

Ebrarh

bu sizin isteğinize değil malesef kedinizin isteğine bağlı dkejdjdjd soğuk havalar olur dersin ki gelsin karnıma yatsın ısınıyim ama o yazın kavurucu sıcakta gelir senin karnının üstüne yatar skwjsjejjd

cuneytsahin

Onun artık karakteri oturmuştur alışır mı bilmiyorum kediler biraz asi hayvanlar.Benim ki de mesela çok uğraştık ama yok yani biz yanına gidip yatıyoruz bu sefer de o kalkıp gidiyor başka yere yatıyor olmayınca olmuyor :)

Minimesi

Vallaha bende benimle uyusun istiyom ama gece ben yanında olursam uyumak istemiyor benle uyumak istiyor sonra dolaba çıkıyor ordanda asma tavana çıkmaya çalışıyor bende gece uyurken görmem düşer diye korkuyorum ondan salonda uyuyor şu asma tavana çıkmaya çalışmasa alcam yanıma ama manyak hep ora çıkmaya çalışıyor.

Minimesi

Benle uyuma istiyor değil oynamak istiyor yazıkcaktım telefon düzeltti :)

Seymaaacaan

Yatmadan önce kedini kendi yatağında uyut uyuduktan sonra sende yanına yat ve kedini sev

Bende benimle yatmasin istiyorum ama yanimdan ayrilmiyor :)

Pardon yatmamasi

Sadece başlığı okuyup geldim ben de istiyorum wkhsjshf ama olmuyor beni oyuncak olarak gören bir kedişim var

sforselin

Havalar soğukken olsaydı daha kolay alışırdı aslında. Gündüzleri yatağınızda oyun oynatsanız falan belki işe yarayabilir. Ama benimki de şu sıralar az sırnaşıp gidiyor başka yerde yatmaya.

Zeynepulku

Havalar su an çok sıcak bence bunalır kediniz