Kediye Kaynatılıp Oda Sıcaklığına Getirilmiş Su Vermek?

Kendim yaşadışım şehirde musluk suyu içiyorum fakat kedime suyu kaynatıyorum sonra 1 gün oda sıcaklığında bekletip öyle veriyorum. Doğru mu bu yaptığım? Kaynayınca içindeki mineraller kaybolur diye de korkuyorum. Ama şişelenmiş sulara da güvenmiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Gelyahron

Musluk başına takılan karbon filtreler var. Bunlar suyu arıtma için etkili olur

kedytofita

Musluk suyu ya da hazır su neden vermiyorsubuz anlamadım? Musluk suyu çok kireçli değilse verebilirsiniz ya da hazır su verebilirsiniz kaynatmayın bence