Kedi İle Yolculuk

Seymaaacaan

Kedimle 4 saatlik yolculuğa çıkacağım yolculuktan önce aç susuz bırakmalımıyım tuvaletinin gelmemesi için? Ve arabada taşıma çantasından çıkartsam korkar mı

9 CEVAP

Ozge00

Kedinizin karakterine bağlı aslinda bu kafeste durma olayı. Ben çıkarttığım an panik yapıp her yere sıçrıyor ama kafesteyken daha rahat, öyle yatıyor. O yüzden kafeste gidiyor hep.
Yolda stres yaptığı için cok mama su akillarina gelmiyor pek. Ben çıkmadan once mama su veriyorum tuvaletini de yapıyor. Oyle çıkıyoruz. Ha durup mola verip o zaman da halledebilirsiniz.

Ozge00

Benimki de izlese keske, hatta kulaklığın tekini ona taksam birlikte gitsek oyle manzarayı izleyerek :D
Ama işte dışarıyı gördükçe daha çok panikliyor camlara atlıyor, kafesye konusa konusa gidiyoruz öyle. Bence ilk bir deneyin tur atin birkac dakika, tepkisi nasil olacak ona bakin :D

AnneRoss

Benimkisi de @Ozge00 ın kedişinin tam tersi mesela, kafeste çok panikliyor çevresini ve bizleri görmek istiyor. Arabanın içinde ön koltukta kuvağıma alıyorum patilerini torpidoya koyup yolu izliyo slskddmf

AnneRoss

Aynen öyle bir kafeste deneyin bir de torpidoda dkdkslslsd hangisinde daha az stresliyse öyle yaparsınız

AnneRoss

4 saatlik yol için aç susuz bırakmaya gerek yok bu arada bence

Minimesi

Bizimki açık duruyor kafasına göre isterse dışarı izliyor isterse kafeste yatıyor djdjdj ʘ‿ʘ

Bikedi

İlk once kafeste dursun. Biraz panikle miyavliyor sonra alisip uyuyor. Kafestrn cikarirsaniz belki elinizden kurtulup tehlikeli durumlara yol acabilir. Araba suren kisinin dikkati dagilabilir vs.

Bikedi

Hic sorun olmaz. Ysklasik 3-4 saat once karnini doyurun suyunu icsin sonra kaldirin. Ara sira kumuna koyun cisini yapsin.

Seymaaacaan

Kedim hayatında 1 kere arabaya bindi o zamanda ben yanında yoktum bilmiyorum arabayken tepkisini yani :D ama dışarıda gezdirirken çok korkuyor çok miyavlıyor merdivene bile çıkarttığımda üstüme yapışıyor. Arabada çantasından çıkartınca korkup saklanacağını gaz veya fren yerine giderse diye endişeleniyorum.
Yemek ve suyunu yolculuktan bir kaç saat önce versem sıkıntı olmaz herhalde