Gimcat Dental Ödül Maması

venniee

son zamanlarda kedişimin ağzının koktuğunu farkettim bu işe yarar mı?

8 CEVAP

Anonymus386040

Ben de merak ediyorum bunu. Diş taşını falan önlüyor diyenler de oldu ama gerçekliğini bilmiyorum

Anonymus386040

Evet diş çıkarırken ağızları kokar. Benim kedimin ağzı gerçekten çok kötü kokuyordu. Mamadan kaynaklı olamazdı çünkü hep aynı mamayı kullanıyordum, önceden kokmayan ağız niye şimdi koksun aynı mamayla? Veterinere gittim diş çıkarırken ağzının kokmasının çok normal olduğunu söyledi.

Bikedi

Ben kullaniyorum. Dislerine bakim olsun diye aldim. Agiz kokusu vs yok.

elberp

Ben de kullanıyorum. Diş değişimi zamanında çok kokan ağzına etkisi iyi oluyordu.

miyaavv

Evet oldukça işe yarıyor kokuyu yok ediyor normalde baya pis kokuyor ağzı :D
Aşağıdaki resmi patiler misiniz teşekkürler.
https://sosyal.petlebi.com/u/yasincelik/59149/133301?#start

yusufsaygin2

Gimcat Denta Tabs ağız ve diş sağlığı/kokusu için üretilmiş zaten.

venniee

hayır ondan sormadım bazı ürünler reklam amaçlı fasafiso olabilirler kullanan varsa hani alıp almamam gerektiğini söylebilir diye düşündüm (:

venniee

soru devamı
Kediler diş çıkarırken ağızları kokar mı?