Ekonomik Ve Performansı İyi Kedi Kumu Önerir Misiniz?

yu8888

Şuanda pisipisi pudra kokulu ince taneli kedi kumunu kullanmaktayım. İlk kullandığım kum olduğu için pek bir bilgim yoktu açıkçası ama biraz inceleyince kedim için uygun bir kum olmadığını düşünmeye başladım. Patilerine hep kum taneleri yapışıyor ve kokusu ağır, bazen de rahatsız edici geliyor temiz olsa bile kabı. Kedimin tuvalet işini hallettikten sonra birkaç kez hapşurduğunu fark ettim. Paketi bitmek üzere olduğundan farklı bir kedi kumu markası denemek istiyorum. Araştırdığım kadarıyla kullananların en memnun kaldığı marka Ever Clean'di ama fiyatı yüksek geldi bana. Fiyat performans açısından önerebileceğiniz kedi kumu markaları var mı?

23 CEVAP

clear cat gerçekten güzel memnunum 11 tane kedi m icin ideal fiyat cunku bize 4 gunde 25 kg kum gidiyor

nhtsrglu

merhaba bende lindocat kullanıyorum cok memnunum topaklanması çok iyi kumu temizledikten sonra koku vs hıc bısey kalmıyor yeni dökülmüş gibi oluyor

nhtsrglu

merhaba bende lindocat kullanıyorum cok memnunum topaklanması çok iyi kumu temizledikten sonra koku vs hıc bısey kalmıyor yeni dökülmüş gibi oluyor

nhtsrglu

merhaba bende lindocat kullanıyorum cok memnunum topaklanması çok iyi kumu temizledikten sonra koku vs hıc bısey kalmıyor yeni dökülmüş gibi oluyor

ka06

Valla maddi olarak yetişemeyince proline lavanta kokulu alıyorum ikili 10 litre toplamda 20 litresine 45 lira veriyorum internetten alıyorum. Kokuyu hapsetmesi güzel her yaptıklarında aldığım için aşırı kokmuyor. Kedi kumunun kötü kokusu yok bu kumda mesela proline kokusizda kötü bir koku oluyor. O nedenle lavantali vazgecilmezim. Toparlanması da güzel . Balkonunuz varsa yada havalandiracaginix cam mutlaka bi havalandırın hangi kum olursa olsun yarim saat bi havalansın.

ka06

Ekim ayinda sokak hayvanları günü indirim oluyor bayağı o zamanı da takip edip kum stoklayabilirsiniz

ka06

Ekim ayinda sokak hayvanları günü indirim oluyor bayağı o zamanı da takip edip kum stoklayabilirsiniz

ka06

Tuvalet paspasi alın kurtarıcı tuvaletinin önüne serin patilere yapışkanları bayağı alıyor biraz büyük alabilirsiniz