Ortaya İşemiş

derya1616

sabah uyandığımda solonun ortasinda hafif sar bir sivi vardi.buyuk ihtimal idrardi.ama hangisi işedi yada neden yapti fikrim yok.bilen varsa lutfen cevap verebilir mi yoksa yarin ikisini de yarin veterinere götüreceğim.şimdiden tesekkuler

6 CEVAP

Gelyahron

Evet hepsi erkekmiş. Aralarında bölge sorunu olabilir. Tepki olarak yapmış olabilirler

Gelyahron

Aralarında hiyerarşik bir düzen vardır belki? Mesela bizdekilerden örnek vereyim; biri kuma yapıyordu, öteki gelip kumu eşeler küvete yapardı, kisirlastirdiktan sonra zaman içinde kayboldu. Her ihtimale karşı gözlemleyin yine de, yeme içme idrar dışkı durumlarını

derya1616

tesekkur ederim cevabiniz için

ufukimrah

İdrar yollarında bi sıkıntı olabilir. Gün içinde takip edin tuvalete sık sık girip yapmadan çıkıyorsa taş vs olabilir

Gelyahron

Kedileriniz erkek mi ?

derya1616

saglikla ilgili bir sorun sanmistim