Kedinin Cinsi Ne 2?

kediaskim

MERKTAN SORUYORUM ESKİ YÜKLEDİĞİM FOTO GÖRÜNMEMİŞ BİRAZ TÜYLERİ UZUN CİNSİ NE ?

13 CEVAP

dollfacepersian

Bence iran-bombay mix veya Safkan da olabilir. İnsanlar artık her türlü cinsi sokağa atabiliyorlar

kediaskim

düşünmüyoruz zaten kıyamayız bakışına bak kuzunun

Badems

Cok tatliymis ya bayildim :) Norvec orman olabilir mi acaba?

kediaskim

valla hiçbir fikrim yok sokakta buldum bu minnağı

dollfacepersian

Tüy yapısı iranı andırıyor. Patileri iri ve pati altlarındaki tüyleri uzun mu acaba?

kediaskim

suanda yanımda değil bir arkadaşımda bilemiyorum elimde sadce bu fotoğraf var

Badems

Ayy arkadasinizda kalsin, sokaga birakmasin lutfen cok kucuk

birman ya da chinchilla olabilir ya

Delall

iran değil bence, york chocolate kedisine çok benziyor

Nayeli

iran chinchilla gibi :) çok da anlamam tahmin sadece. ama çok şapşirik ya bu .ifadeye gel:)))) minnak şeker şey

kediaskim

teşekkürler :)

Gofretsla

Chincilla gibi:)

Duman14

Bence chincilla bombay karışımı bir şey