Reflex Aktif Karbonlu Kum

pinarcaya

Merhabalar. Reflex aktif karbonlu kumun hangi rengi en iyisi acaba?

4 CEVAP

Kuzucansu44

Açık yeşil bence

kedytofita

İki türlüsünü de denedim hiç memnun kalmadım. Tozutma açısından çok iyi. Kokuyu ilk çiş kaka yapıldığınde güzel alıyor ama birkaç gün sonra kum kokmaya başlıyor çok fena bir şekilde. Bentonit kumda bile böyle bir şey yaşamadım iki kere kullandım aktif karbonlu reflex çöp ama. Bir kere ever clean kullandım o daha iyiydi. Aktif karbonlu en iyi kumlardan biri ever clean.

pinarcaya

Tesekkurler

pinarcaya

Ben de ever clean ve ya bulabilirsem tigerino canada kullaniyorum kendi kedime. Annemin de kedisi var. Bu markalar pahali geliyor ona. Bence de bu ikisi disinda digerleri cop ama arastiriyorum yine de kotunun iyisini.