Kedimin Ağzında Kurt Gördüm

havva00

Biz yayladayız her nekadar engel olmaya çalışsamda bizimki birşeyler yakalayıp yiyor.bugün bir şey yakaladığın ve yiyemeden kaçırdığını gördüm ne olduğunu tam olarak anlamadım sonra dişlerini kontrol edeyim yeni diş düşürmüştü çıkmışmı diye bakayım dedim dudağını araladım birde baktım küçük küçük kurt.Aman Allah' ım çok korktum????.Ne yapacağımı b düşünürken bu gitti su içti.

11 CEVAP

Siyammm

Aşıları yoksa salmayin varsada salmayin dışarıda kavgada ölebilir. Başka kurtçuklar da olabilir

iidyl

yakalayıp fotoğrafını çekebilirsen çek

ayrıca iç parazit aşısı oldu mu? en son ne zaman oldu?

havva00

Kurt mu deniyor kurtcuk mu her neyse

havva00

1 ay önce olmuştu

havva00

Yuttu herhalde su içti ya

havva00

Ağzında yok şmdi

havva00

Ne yediğini öğrendim bizim tok evin aç kedisi gitmiş komunun bahçesinde kemik bulmuş kurtluymuş onu eve getirmiş babam ağzından almış atmış.ben gördüğümdede kelebek yakalamış.

havva00

Mama kabı her daim doludur bu arada

havva00

*Komşunun

havva00

Aşı mı olması gerekiyor şimdi bilemedim

havva00

Tamam teşekkür ederim