Köpeğimin Boğazında Tüy Dökülmesi Ve Kahverengi Bir Leke Var, Neden? :(

Ben oğlum Zehir ile yeni tanıştım. Evimize gireli henüz 3 gün olmasına rağmen acayip alıştık birbirimize. Veteriner kontrolüne götürdüğümüzden beri sağlıkla ilgili bir problem yaşamıyorduk ancak dün akşam fark ettim ki boğazında bir leke var ve tüylenme yok. İnternetten okudum mantar olabileceği yazıyor ama umarım kötü bi şey değildir :( Herhangi bir fikri olan var mı ?

9 CEVAP

Nayeli

baticon ile temizlemelisin orayı. ve veterinere gösterirsen uygun bir krem verebilir. mantar yayılırsa baş edemezsin. ufakken önlem al bnce

Akşam veterinere götürmeye karar verdim, kaşınmıyor hiç ilginç olan. Ama önlem almakta fayda var tabi :( Teşekkür ederim cevabınıza

Bölgenin resmini mesaj olarak yollarsanız yardımcı olabilirim

Mehmet abi alışma sürecinde böyle sorunlar çıkartıyor olabilir mi?

Rutinde öyle bir sorun gözükmemesi gerekir en doğrusu bölgenin fotoğrafını görmek

ekleyemiyorum foto :/

0549 623 60 00 a fotoğrafı gönderebilirsiniz

keşke gönderebilsem :) interneti kapatacakları tuttu, siteye ekledim profilimden Zehirin fotolarına bakarsanız kahverengi bi leke var ve tüy yok o bölgede. Dün akşam veterinere gittik mantar başlangıcı olabilir ya da küçükken bir pirelenme geçirmişse ondan da olabilir dedi. Zamanla takip edecekmişiz.