Kedim Kustu Yardım

pnariy

Arkadaşlar selamlar az önce 4 saat süren bir yolculuktan eve döndük hiç birşeyi yoktu eve geldiğimizde mamasını verdim aradan geçen 5 dakika sonra kustu mama taneciklerini çiğnemeden yutmuş ilk başta hızlı yediği için çıkardığını düşündüm fakat şimdi tekrar kustu acaba araba da rüzgar mı çarptı hafif bir ateşi var

2 CEVAP

bbeyzvv

kusmaya ateş eşlik ediyorsa ciddi bir sıkıntı olabilir büyük ihtimalle hava değişiminden ama yarın da devam ederse veya bir kaç belirti daha verirse hemen veterinere götürün

pnariy

@bbeyzvv Öncelikle teşekkür ederim şuanda uyuyor fakat çok halsiz sabaha birşeyi kalmaz umarım veterinere götüreceğim