9 Aylık Kedi Mama Miktarı

Elifyk

Merhaba 9 aylık bir kedi sahiplendim.Günde ne kadar mama vermeliyim?

1 CEVAP

merhaba pratik doz olarak kilox 15 gram olarak hesaplayabilirsin. ama kedi yeni gelmiş biraz çekingen ürkek olup yemek istemeyecektir.birde sokak dan mı sah,plendiniz evden mi sokakdan sahiplenilen kedilerde bir daha mama bulamayacak korkusu ile tasın hepsini yeme durumları oluyor bunuda göz onunde bulundurabilirsiniz. daha ayrıntılı bilgi için mesaj atabilirsiniz