Yavru Kedim İshal Her Yere Yapıyor

ebrar010

Yavru kedim ishal oldu her yere yapıyor ama apartman karantinada olduğu için veterinere götüremiyorum ne yapmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim

3 CEVAP

ballokumu

Pirinci alın kaynatın biraz suyla. Pirinçler kendini versin. Sonra alın onu süzgece eze eze özünü çıkartın. Laktozsuz bi kefir alıp karıştırın. Yedirin. Yemiyorsa zorla yedirin şırınga gibi vi şeyle ya da biberon. İmuneks verin gündr 1 çay kaşığı. Su içirin. Geçmiş olsun

ebrar010

Çok teşekkür ederim.
İmuneks nedir?

ballokumu

Eczaneden alabilirsiniz çocuk vitamin şurubu