Kedim Kakasını Yaparken Bir Anda Kaçıyor

lethenia

Merhaba arkadaşlar iki üç kezdir böyle olmaya başladı kedim kakasını yaparken bir anda bir şeyden korkmuş gibi yarım bırakıp kaçıyor hatta bu yüzden poposunda kalanın evin içine dağıldığı falan olmuştu. Kapatmadan kaçıyor sonra tekrar gelip üstünü kapatıyor.. neden böyle bir durum var ne yapabilirim bilmiyorum

6 CEVAP

Esila46

Kabız mi acaba?

bu nadiren kendi kedimde de olan birşeydi. yapmayı bitiriyor fakat kapatmadan koşarak kaçıyor. kediniz yavru mu? yavruysa daha olası birşey bu. yaşı ilerledikçe yapmaz ama sizinki niraz sıkıntılı. kendi kedimde kaka esnasında hiç olmadı ve çok nadir yapardı..

lethenia

Kedim 5 buçuk aylık. Yani olmazdı böyle bir şey ama son zamanlarda oldu ben de anlam veremedim. Her gün tuvalete çıkıyor şu sıralar 2 günde çıktığı da oluyor kabız olup olmadığını nasıl anlayabilirim tam olarak

dışkısı sert mi? kürekle kontrol edin ve top top mu yani keçi dışkısına benzer mi?

lethenia

O kadar sert değil ama top top da var uzun normal bir şekilde de var yani hepsi top top değil

o zaman normaldir kabız değil