Kedim Kabloları Isırıyor.

mey005

Kedim mause kablosunu kopardı şanslıyım ki bu ucuzdu fakat çok daha pahalı eşyalar var eğer onları koparırsa cidden zor duruma girerim. Kablo ısırma huyunu nasıl bıraktırabilirim?

5 CEVAP

Drawhel

Benim kedim iki kez kulaklığımı koparmış, cekmeceye koymuştum açmış bide öyle koparmış, orijinal kulaklığımdı bide.....

Gelyahron

Kabloları sirke veya kolonya ile silin. İlgisini başka yöne; hareketli oyuncaklara yöneltin veya hoşuna giden başka bir şeye

Bikedi

Neyseki yalniz degilmisim. Siz bununla kalmissiniz. Bir mouse, iki sarj aleti bir de bilgisayar sarj kablosu gitti. Artik hicbirini ortada birakmiyorum. Tv, beyaz esya kablolarina henuz bulasmadi. Cift tarafli bant yapistirmayi deneyecegim. Sirke benimkinde bir ise yaramadi

mey005

Keşke bende ortadan kaldırabilsem fakat masaüstü bilgisayar olduğu için bütün kablolar ortada kolonya ile sildim şimdi işe yaradı gibi yaklaşamıyor bile

mds50

Kolonya kokusunu sevmiyor gibi arada bir sürün kablolara koku hep bulunsun zamanla yaklaşmıyor bile küçükken bizimki de aynıydı kaç kulaklık şarj aleti gitti :)