Çok Acil Bakın Lütfen

Sitenin bahçesine bu yavru kedileri atmışlar ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

22 CEVAP

Ozge00

Ilan acin Instagramdan daha çok kişiye ulaşırsınız. Ben orda olsaydim alirdim ya, yavru kedi bakmayı cok seviyorum.
Belki böyle seven birileri alip bakar, yani inşallah.
2 aylik olana kadar sutle beslemek gerek, tuvaletini falan yaptırmak gerek ve bununla uğraşacak birini bulmak zor. Veterinere, Instagram sahiplendirme sayfalarına sut anne ilani da verebilirsiniz belki çıkar

Milovat

Bulunduğunuz yerdeki veteriner hekimlerden yardım isteyebilirsiniz. Bazı özel klinikler sokak canlarına sahip çıkıp sahiplendiriyor ve belediyenin de bunun için bir barınağı varsa orayla iletisime geçebilirsiniz.

Merhaba ben şimdi geçici olarak bu bebekleri eve aldım. Şu an her şey güzel gidiyor. 2 saatte bir kedi süt tozu veriyorum ardından da pamukla tuvaletlerini yaptırıyorum. Üşümesinler diye sıcak su torbası da koydum. Yalnız bu mamadan ne kadar içmeleri gerekiyor acaba kendi içtikleri kadar mı vermeliyim yoksa bir ölçüsü var mı?

altanburak

Süt anne ilanı açmalısınız
Hatırlatma : Sokaktaki hayvanlar için su kabı ve mama kabı koymayı unutmayın.

zimmer

Bursanın neresindesiniz?

@zimmer İnegöl

@altanburak birisini buldum yarın deneyeceğiz ama onların yavruları 40 günlükmüş bir sıkıntı olur mu? Ya da annenin kabul etmesi için yapmamız gereken bir şey var mı?