Çok Acil Bakın Lütfen

Sitenin bahçesine bu yavru kedileri atmışlar ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

22 CEVAP

Ozge00

Kedi süt tozu alip beslemek lazim çok küçükler ya vicdansızlar nasıl atmislar. Sicak su koyun kutuya yakmayacak şekilde. Umarım yaşarlar

Drawhel

Ben anlam veremiyorum, dışarıdaki kedileri gördükçe bile içim cız ediyor, keşke hepsini evime alabilsem diyorum. Dışarıda elimden geldiğince bakıyorum, bu insanlar nasıl kiyabiliyor? Nasıl bu kadar insafsız olabiliyor? Nasıl nasıl? Benim aklım almıyor bir sürü haber görüyorum içim parçalanıyor ve bunu yapanlar ne insan ne başka bir canlı, sadece cani! Sizde o canlara elinizden geldiğince bakın, sahiplendirin..

Ozge00

Kendi düşer kuruyunca. 1 haftadan küçükler sanırım.

Ozge00

Kedi sut tozu bulabildiniz mi? Yoksa en yakin marketten laktozsuz sut alip sut tozunu sipariş edin gelene kadar kullanırsınız

Gelyahron

Sahiplendirme ilanı verebilirsiniz. Gerçekten zor bir durum. Şimdi alın evde bakın bir süre desem ne kadar doğru olur bilemedim

Ozge00

Sahiplendirme ilani verin de biri çıkana kadar siz bakin. Poposuna nemli pamukla masaj yaparak tuvaletini yaptırmak lazim bir de.

Ozge00

Birinin karnı da sis duruyor acaba annesiyle birlikte orda mi bakıyorlar yoksa anneden ayırıp atmışlar mi ki

Göbek bağları düşmemiş kendi mi düşecek

Babama söyledim gelirken alacak kedi süt tozu, şırıngayla seyreltilmiş süt verdik. Gözleri kapalı hala

Convik

Mümkünse eve alıp siz bakın tuvaletlerini ıslak pamukla yaptırıp süt tozuyla beslenmeniz lazım. Bakmassaniz ölürler

Convik

Mümkünse eve alıp siz bakın tuvaletlerini ıslak pamukla yaptırıp süt tozuyla beslenmeniz lazım. Bakmassaniz ölürler

Convik

Mümkünse eve alıp siz bakın tuvaletlerini ıslak pamukla yaptırıp süt tozuyla beslenmeniz lazım. Bakmassaniz ölürler

Convik

Mümkünse eve alıp siz bakın tuvaletlerini ıslak pamukla yaptırıp süt tozuyla beslenmeniz lazım. Bakmassaniz ölürler

Evde zaten kedim var o yüzden ben ancak birkaç gün bakabilirim sonrasında başkasının bakması gerekir ama bu kadar küçük kedilere bakması için kime güvenebilirim ki

Kendi kedim de yarın ameliyat olacak,umarım anneleri gelir