Scottis Straight Ve British Yavrusuna Ne Denir

Convik

Meraktan soruyorum bilenler yazsin lütfen. Fold british yavrusu scottish straight oluyor. Peki straight british yavrusuda mı straight olur?
Hoşuna gitmeyenler linç atmak zorunda değiller. Merak etmek kötü bişey degil

9 CEVAP

Drawhel

Nedense bu iki ırkı çiftleştirmek istiyorsunuz, bu yüzden merak edip sormuşsunuz gibi geldi bana. Umarım öyle yapmazsınız ve sadece meraktır...

Siyammm

Bence scottish straight olur ama daha fazla british kanı taşır

sco fold be british yavrusu nası straight oluyo? yokda british rengi olup kırık kulak olan bir kediden mi bahsediyoruz :d
profilimde en başta gördüğün kedinin anne ve babası da ekli annesi scottish fold babası british shorthair ve yavru scottish fold.

Siyammm

Dumanın konu sahibi sco fold ve british çiftleşmesi den doğan yavrulardan kırık kulaklar fold dik kulaklar sco straight oluyor

Siyammm

Dumanın konu sahibi sco fold ve british çiftleşmesi den doğan yavrulardan kırık kulaklar fold dik kulaklar sco straight oluyor

Siyammm

Dumanın konu sahibi sco fold ve british çiftleşmesi den doğan yavrulardan kırık kulaklar fold dik kulaklar sco straight oluyor

ha şimdi anladım orda spesifik bir şekilde stra demiş ona takıldım ben fold da olabiliyor mantığıyla. soru cevabına gelirsek Bence eşit ihtimal ama straight e daha yakınım.

ballokumu

Scottish straight olur. Ama british yönü baskın olur

FloorGang

Scottish british karması diyeceksin