Tüy Dökümüne Yararı Olabilcek Mama ?

benissexo

cinsi golden nd kuzulu mama kullanıyoruz 1 yıldır ama balıklıya geçmemi önerir misiniz tüy dökümü aşırı fazla azcıkta olsa etki yapar mı ya da sizin deneyimlediğiniz tüy dökümü azaltan bir mama önerisi ?..

5 CEVAP

bbeyzvv

balıklı mamalar tüy dökümünü azaltma konusunda başarılı

yagmurtezer

mama değiştirmeyi deneyebilirsiniz ani değiştirme yapmayın ama alıştırıp diğer mama ile karıştırıp değiştirmeye gidebilirsiniz mama olarak ben brit care kullanıyorum memnunum bakabilirsiniz içeriğine fakat veterinere götürmekte faydalı olur en azından nedenini anlarsınız bunla ilgili tedavide var diye biliyorum umarım en kısa zamanda çözersiniz

Oguzkoseo

1 yaşında Pekinez oğlum var, biz 3 ay ProPlan somonlu kullandık , 2 aydır Acana Pacifica kullanıyoruz, tüy dökümünü maalesef çözemedik. Yaklaşık hergün evde makine açıyoruz.

N&D bal kabaklı kuzuluya geçmeyi düşünüyordum ben de.

Ozge00

Aşırı tuy dökülme soz konusu ise bir uzmana danışmanız lazim, mamayı degistirince de azalma yoksa altında yatan başka bir sebep de olabilir.

diabloo236

acana bu konuda n&d den daha başarılı bir de acana deneyin