Görünmez Kazalar! Yavrumun Patisi Peteğin Izgarasına Sıkıştı :(

Maalesef yavrularımızı evde dahi o kadar çok tehlikenin beklediğini iki saat önce deneyimledim. Evde hoplaya zıplaya sinek, kelebek gibi birşeyler kovalayıp duruyordu her zamanki gibi. Sonra birden acı acı çığlıklarını duydum, hemen sesin geldiği odaya yöneldim, kendi görünürde yok ama nasıl bağırıyor yavrum, meğer arka ayağının parmakları camın önündeki peteğin ızgaralarına sıkışmış, inmeye kalkıncada hoop aşağı sarkmış dolayısıyla. Bacağı ters dönmüş durumdaydı o an bi şaşırdım sonra hemen altına yastık koyup yükselttim onu, o acıyla bana da saldırmaya çalıştığından koluma alıp kaldıramadım yani yavrumu. Neyse, ayağını güç belâ çıkarttım ızgaradan. Kurtulduğu gibi yere atladı yattı, soluk soluğa kalmış yavrum. O an düşündüm ya evde olmasaydım! Hiç aklıma bile gelmezdi böyle bir tehlike ihtimâli, ALLAH korudu yavrumu. Neye dikkat edeceğiz bilemiyorum, siz de dikkatli olun arkaşlar, aklınızda bulunsun bu tehlike de.

3 CEVAP

Drawhel

Ah bu mini minnak bebeklerimiz çok yaramaz -_-

Zeynepulku

Çok geçmiş olsun

Teşekkür ederim.
Şükür ki kırık çıkık yok sadece patisi şişti durdukça. Yine de halâ sinek peşinde, akıllanmıyorlar :))