Çelik Kapıya Uygun Kedi Kapısı

berkesavran

Merhaba hepinize iyi günler. Başlıktan da anlayacağınız üzere evimizin çelik kapısına uygun kedi kapısı arıyorum. Bildiğiniz bir ürün varsa yazarsanız çok sevinirim. Fiyatı çok da önemli değil. Teşekkür ederim.

3 CEVAP

sforselin

Kedi kapılarının hepsi uygun olur aslında ama iyi bir usta bulmanız gerekir diye düşünüyorum. Ancak kapalı bir bahçeye sahip değilseniz kendi kontrolünüz altında olmadan dışarıya çıkarmanızı tavsiye etmem.

sforselin

Maalesef şimdiye kadar başlarına bi şey gelmemiş olması şimdiden sonra da gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Yine de takdir sizin tabii.

berkesavran

Teşekkür ederim. İki kedim de iki yıldır dışarıya çıkıp geliyorlar hem onlar hem bizim için daha rahat olmasını istiyorum