Mamaya Karar Veremedik:(

milodelisi

Merhaba. Uzun zamandır sokakta baktığım yavru kediler için bonacibo kullanıyorum ama içim hiç rahat değil. Bu site üzerinden uygun fiyatlı ve iyi bir mama önerebilirmisiniz? Önceden Lavital kullandım. O daha mı iyi?

3 CEVAP

Lavitalı anadolupet getiriyor. Anadolu pet ise yıllardır bu piyasada olan bir firma lavitali rahatlıkla verebilirsin Purina cat chow serilerinede göz atabilirsin **********.com üzerinden. bu sitede yoksa

milodelisi

Veteriner hekimimizin dediği üzere zararlı bir mama ve bende bunu kesinlikle onaylıyorum. Bu nedenle yavrular için daha iyı olacağını düşündüğü bir mama önerdi, siparişini verdik. Teşekkürler... Yukarıda açıklaması var.

Gofretsla

BENCE BONACIBOYA DEVAM ET