Ankara'da Veteriner Arıyoruz

Samuel

Kedimizin bir cild problemi olduğunu düşünüyoruz, henüz yeni sahiplendiğimiz için bir veterinerimiz yok. Ankara'da iyi bir veteriner arıyoruz. Önerisi olan var mı?

3 CEVAP

dollfacepersian

Ankarada yasamiyorum ama Kedi hastanesi nin namini çok duydum. Ben olsam oraya giderdim. Tabi fiyatlar nasıldır bilemiyorum

tika_waylan

Kedi hastanesini ben de duydum oraya goturun. Ozel kliniklere guvenemiyotum en guzeli hayvan hastaneleri. Bir arastirin tam yerini bilmiyorum ama cok bilindik guvenilir bir yer diye duydum kedi hastanesinin keske diger sehirlerde de olsa.

Gofretsla

yenimahalle veteriner kliniği kesinlikle oraya götürmelisin müthiş bir yer performans,operasyonlar çok iyi batıkentte aşılar 100 tl iken orada tüm aşılar 30 tl fiyatlar aşırı uygun numarası:0312 343 60 70 ragip tüzün caddesi eski dostlar parkının yukarısında 75/A