Bravery Köpek Maması

0zgegok88

Bravery köpek maması hakkında düşündükleriniz nedir? Kullananlar tavsiye eder mi?

11 CEVAP

altanburak

Yüksek proteinli olduğunu biliyorum sadece buda çok iyi birşey
Hatırlatma : Sokaktaki hayvanlar için su kabı ve mama kabı koymayı unutmayın.

End_19

Güncel kullananlar yorumlarsa sevinirim

Palyaco

Kedi mamasını kullanmistim glukozamin olduğu için biraz agar geldi o yüzden bıraktım kullanmayi

End_19

İçeriğinde topyaka diye birşey var bu nedir acaba

Palyaco

Manyok bitkisinin elde edilen nişasta

Palyaco

Bende merak edip veterinere sormuştum manyok bitkisi nişastasi mamaya lezzet için koyuyorlarmis

End_19

@Palyaco bilgilendirme için teşekkür ederim.

Palyaco

Biseydeyil

End_19

Upp

End_19

Bakalım kullanmaya başlıyoruz deneyince yorumlarımı burdan yazarım isteyen arkadaşlar faydalanabilirler

Maya-French

Merhaba,

Yaklaşık 9 aylık french bulldog kızımız için puppy somonlusunu kullanıyoruz. Biz çok ama çok memnunuz.

Daha öncesinde Mera, N&D kuzu etli, Orjin, petplus gibi premium mamaları kullandık fakat dışkıda koku ve posalı olması nedeniyle Bravery deneme kararı aldık.

Malumunuz french bulldoglarda gaz çıkartma olayları fazla ve diğer mamalar da çok yoğun kokuya vesile olması rahatsız ediyordu.
Şuan için yaş mama vermediğimiz zamanlarda minimum koku oluyor hem dışkıda hemde gaz olayında ayrıca tüylere de etkisi gayet güzel.

Köpek içinse ben öneririm, özellikle de french bulldoglar için.