Mama İçerği Nasıl

alyusuf

Dışarıdaki kedilerim için alacağım sizce nasıl bir mama ?
Felix Sığır Etli Kedi Mamasını İçeriği:Et ve hayvansal türevleri (min.% 4 Et), bitkisel protein özleri, balık ve balık türevleri, mineraller, şeker.

3 CEVAP

iidyl

çok kötü, sakın vermeyin.

kimse cevaplamamış ama bariz berbat bu mama. şeker içermesi bile başlı başına çok kötü.

Siyammm

Yusuf mamada %4 et var !!!
Bir mamada ilk bakicagin etken et olmalı . Şeker gereksiz kediler şeker tadı alamaz. Bitkisel yağ ve proteinin zararlı olduğunu hatırlıyorum

yagmurtezer

brit care kullanıyorum iyi bir mama içeriğine bakabilirsiniz kullandığınız mamayla ilgili bilgim yok ama içeriği daha iyi mama bakabilirsiniz