Yumurtayi Nasil Veriyorsunuz

derya1616

arkadaslar ben daha once hic yumurta vermedim kedime.burda birkac kere yumurta vermekten bahsedildi.benim veterinerim kuru mama haric herseyi yasakliyor fakat benim kedilerim cok iştahlı bazen dayanamayip tavuk ve et haslayip veriyorum.ama yumurta nasil ve ne kadar surede bir verilir bilmiyorum.

3 CEVAP

MiaLuna

Haftada bir iki kere veriyoruz biz...
Haslama veriyoruz..
Cok nadir olarakta yagsiz tuzsuz tavada pisirip veriyorum....
Iki kedimize bir yumurta koyuyorum..yetiyor..

MiaLuna

Bu arada 4.5 ayliklar..geldiklerinde 1.5 aylik civarindalardi.....ilk az az verdim....zarari olmayinca yiyorlar

Zehra2505

Haftada bir haşlanmış yumurtanın sarısını veriyorum ben...
Arada tavuk ve ette haşlayıp vermeniz iyi sadece ev yemeklerine alıştırmayın yağlı yaramaz...
Birde yoğurdu evde ben mayaliyorum benim yaramaz yoğurdu çok seviyor :)