Çalınan Kedilerimiz,Acil :(

elif8790

Arkadaşlar merhaba
16 Ağustos Cumartesi günü bir kedimiz bahçeden çalındı, çalındı diyorum çünkü kesinlikle uzaklara giden kedi değil, ön bahce ve arka bahçe mekanı.

Bugün de ayni onun renginden baska kedimiz yok,onun da alındığını düşünüyoruz..

Dahası bir komsumuzdan şüpheleniyoruz
Elimizde kamera kaydi vs yok
Ama şüphemizin tutan yönleri var,zaten ölse ölmüş halini görürduk,yok yavrularım yok..
Allah rizasi icin bi fikir verin ne yapabiliriz
Polis bakmiyomus
3 gündür perişanım
Rabbim kimseye yasatmasin:(

9 CEVAP

Ozge00

Ah keşke oyle yapabilsek. Ben de bakıyorum ama aşırı rahatsız oluyorlar. Yok mamayı oraya koyma yok mamayi şuraya koyma, e ben nereye koyayım her taraf beton, ev zaten. Apartman önüne mama su kabi koydum, hemen şikayet etmişler. Neyi rahatsız ediyorum anlamıyorum artik valla sabrım kalmadi. Sonra da çirkef oluyoruz. Çoğu komşuyla da kavga ettik, beni günlere çağırmıyorlar :D
Allah hepimize sabir versin, bu canlara da sağlık inşallah.

elif8790

Güncel..
Kedilerimiz bulundu,hamdolsun♥️
Özelden yazan, soruya cvp veren,dua eden ,ilan paylasan herkese teşekkürler. Rabbim kimseye yasatmasin:(

Nasıl calindiklarindan bahsetmiycem,üstadın dedigi gibi ben bu çağdan etimle kemiğimle nefret ettim.......

Geçmiş olsun. Ne yazıkki leş adaletimiz bu konudada bir b.ka yaramıyor. Tehdit etmeye falan çalışın ama kamera kaydı yoksa elinizden hiçbir şey gelmez. Tekrardan geçmiş olsun umarım bulursunuz.

Ozge00

Rahatsız olanlar varsa baska yere götürüp bırakıyorlardir. Daha önce benimde basima geldi, hepsine sahip çıkamıyoruz 7/24 yanlarında olamıyoruz maalesef. Ben bulamadım kediyi ama umarım siz bulursunuz. Polis vs bir sey yapmaz bu durumda. Anca siz ya ilan verirsiniz ya sokak sokak ararsiniz.
Geçen biri daha böyle bir soru açmışti. Yazık vallahi ne istiyorlar bu canlardan.

elif8790

Özge hanım keske gücüm yetse ben de o insanları başka sokağa

elif8790

Ayy onların o dedikodu günleri onların olsun birak,Allah katında senin canlara bakman çok daha kıymetli onların yüze gülüp arkadan konusulan samimiyetsiz günlerinden

Ozge00

İste bir de kapları atmasalar, zaten dediklerini duymazdan geliyorum. Zincirleyecegim yakinda kapları oraya. Keske her sokağa yapsalar böyle kaplar ama nerdee

Rkandu11

Polis halka çok sahip çıktı da hayvanlara yetişemiyorlar işte. İnstagramdan bulunduğunuz yerin, hayvan sahiplendirme gibi sayfalarına ilan verin, ne kadar çok sayfaya mesaj atarsanız o kadar kişiye ulaşırsınız inşallah yardımcı olurlar. Bu arada çok geçmiş olsun, samimi olduğunuz insanlara da durumu belirtin, esnafa vs En önemlisi dua edin, inşallah durumu iyidir ve kavuşursunuz.

Siyammm

İnşallah bulursunuz ya. Bu insanlar sozde ahlaklı geçinen büyük yaşlı olduğu için dediği yapılsın isteyen kişiler. MERHAMET yok adamlarda