Kedi Kısırlaştırma Ameliyatı Kaç Günde İyileşir

erenduman

arkadaşlar bugün kedimi kısırlaştırmak için bıraktım iki gün duracağını söyledi ama bazı arkadaşlarım biz aynı gün aldım dediler ve kisirlasyirmadan önce sperm örneği alınabiliniyor mu

8 CEVAP

bbeyzvv

sperm örneği ne alaka

kısırlaştırdıktan 1-2 saat sonra alınabiliyor anesteziden ayılması beklenir ve hemen alınır kedinin veterinerde kalması stres yaratır almanız daha iyi

Ozge00

Beyzaya katılıyorum. Kediniz erkekti sanırım, alabilirsiniz ameliyattan sonra. Yazik hayvan çok stres olur. Evde olması daha iyi.

erenduman

antibiyotik icin bekletiyor muş şuan narkoz etkisinde yarın alicam dumanı tekrar goturucem

bbeyzvv

antibiyotik evde uygulanabiliyor çok kolay ama yine de siz bilirsiniz

Lilyycm

Bende dişi kedimi bugün yaptırdım sabah orada bırakmadım aldım hala ayılmasını bekliyorum

Ozge00

@Lilyycm
Sabahtan bu yana baya zaman geçmiş, simdiye uyanması lazimdi. bir veterinerinizi arayin

nsnci

Erkek kediler de ameliyattan 1-2 saat sonra alabiliyorsun. Benim veterinerim akşama kadar bekle, ilk idrarını yapsın sonra alırsın demişti fakat ben hemen aldım. 3 gün sonra antibiyotik aşısı için götürdüm başka bir işlem olmadı.

erenduman

saat 6 da gittim yeni ameliyat oldu dedi baygın yatıyordu gözleri açıktı yarın alıcam sabahtan sonra antibiyotik için giderim