Kisirlastirilmis Kedi Mamasi Tavsiyesi

wiya

Merhaba.erkek kedim 1 yasinda tekir cinsi olup ksirlastirdim.orijen marka kedi mamasi kullaniyordum.n&d mama nasil? Veya baska marka tavsiye eden var mi?

8 CEVAP

Ozge00

Orijen iyi, neden değiştiriyorsunuz? Ben olsam onla devam ederdim

Ozge00

O zaman nd, fitmin,bozita olabilir.
Nd numune isteyin, diğerlerinde numune yok ama. Beğenirse ondan alirsiniz.

Ozge00

Nd de iyi ama almadan önce numune isteyin, her kedi beğenmiyor.
İnsinct, fitmin de olabilir

wiya

Orijen'in kisirlastirilmis kedi mamasi yok ki,kilo almasindan korkuyorum.Allah bilir ama daha uzun ömurlu olmasi icin kilo almamaso gerekyor

wiya

İlginiz icin tesekkur ederim.

zeynepakar47

orijen kısır kedilere de uygun bir mama bence de değiştirmeyin

Siyammm

Bu kadar bütçen var tekir kedi sahiplenmişsin.dostum buna saygı duydum

meowwallace

Merhaba, Orijen'in fit & trim mamasını kullanabilirsiniz. Light bir mama, kedinizin kilo alımı kontrollü olur. Ben de six fish kullanıyorum, kedim kısırlaşınca fit & trim'e geçmeyi düşünüyorum, bir göz atın isterseniz.