Selimiye Hayvan Hastanesi

tika_waylan

Merhabalar,
Kedime ic parazit (kist asisi) yaptiracagim ozel kiliniklere artik goturmek istemiyorum o yuzden hayvan hastanesine goturmek istiyorum kedisini goturen var mi nasildir? Veteriner fakultesinin cok iyi oldugunu biliyorum ama Avcilar'da ben Anadolu Yakasinda guvenilir bir veteriner ariyorum. Uskudar-Umraniye civari olursa cok sevinirim.

9 CEVAP

tika_waylan

Cok yuksek muayene ucretleri aliniyor genel olarak ozel veteriner kliniklerinde. Ve urun satilmaya calisiliyor gerekli gereksiz. Mehmet bey tabi ki her veteriner ayni degildir sizi tenzih ederim burda da bircok kisiye yardimci olmaya calisiyorsunuz. Veteriner arkadaslarim da var hepsi hayvansever, sokak kedilerini getirdiklerinde sahibi daha pistir diye sarilmazken sarilip open hekimler. Genelleme yapmayim ama cogu zaman sorunlar yasayabiliyoruz.

Merhabalar , öncelikle sizin güveninizi sarsan durumu merak ediyorum nasıl bir ihmalkarlık yaşanmış onu öğrenmek isterim. dilerseniz de kliniğim anadolu yakasında en iyi şekilde yardımcı olmak isterim

hazalsenol

Ben Fatih hayvan hastanesini araştırırken Selimiye'nin de çok iyi olduğunu duymuştum baya tavsiye ettiler. Ancak bana lokasyon olarak uzak olduğundan tercih etmedim

Sizin güveniniz bir haylı sarsılmış onu anlıyorum. Fakat veteriner hekimlerin odasının belirlediği fiyatlar var onlar aslında çok fazla değişmez. Ürün satma konusuna gelincede işte ona bir şey söyleyemiyorum karşıdaki bilgisizliği bazen su istimal ediyorlar genel olarak kedinizin sorunlarını ve yaptırmak istediklerinizi mesaj atarsanız yardımcı olmaya çalışırım en kötü ihtimal yol gösterebilirim.

Badems

Ümraniye'de bildiğim cidden iyi olan bir veteriner var. Kedimi ilk başlarda oraya götürüyodum sonradan biraz uzak kaldığı için civarımda yie bir veteriner buldum. Mesaj olarak atıyorum size

tika_waylan

Mehmet bey sizin kliniginiz bana coknuzakbaracim olmadigi icin gelmem zor amanilginiznicin cokntesekkur ederim. daha once de bircok soruyu yanitladiniz burada size konuylailgili ozelden mesaj atacagim fikrinizi almak icin tekrar tesekkurler

Mamos

selımıye kapansa da FATIH HAYVAN HASTANESİ VAR HAYVAN DOSTU DOKTORLAR VAR TLF 02125213400

Kbraprn

Merhaba benim kedim sokağa çıkıp geliyor sokaktaki kedilerden grip kaptı 15 gündür halsiz çok kötü öksürüyor burun akıntısı var bu gün ağız kokusu olduğunun farkına vardım veterinere götürmek istiyorum bu gün ama daha önceden çok pahallı islemler yaptıkları için maddi durumumda pek elverişli değil ümraniye bölgesi uygun iyi bir klinik önere bilirmisiniz rica etsem

KedimVar

Eski konuları gündeme getirmek yerine kendiniz soru açsanız? Hem sorunuz daha kolay cevaplanır.