Veteriner Önerisi

Merhaba Ankara/Sincan'da veteriner önerebilir misiniz. Bir hayvan barınağı var Sincan Sanayi tarafında kuduz aşısı için gitmiştim fakat hoşgörüden uzak insanlar var. Veteriner bulamıyorum veya haritada gözükmüyor. Heryeri didik didik aradım kime sorsam Hayvan barınağını gösterdi.

7 CEVAP

Badems

Bu siteden bakabilirsiniz. Ya da telefonunuza uygulamasını indirip(VetMapp yazarak store'a) nerelerde olduğunu görebilirsiniz.

Baktım ama Sincanda veteriner kliniği yok. Şaka demi ?

Badems

Göstermiyordur o zaman kayıtlı değildir. İlla ki vardır. İnternette araştırma yapın o zaman

Birkaç tane buldum fakat tanımıyorum hiçbirini önerebilecek kimse yok mu ?

Gofretsla

SİNCANDA DEĞİL AMA YENİMAHALLLEDE UYGUN FİYATLI TÜM AŞILAR 30 TL OPERASYON,KALİTE,PERFORMANS,HOŞGÖRÜ HERŞEY VAR GİDEBİLECEKSENİZ ORAYA GİTMELİSİNİZ NUMARASI:0312 343 60 70

Aşılar 30 Tl derken? Toplam 30 tl mi her biri 30 tl mi

Gofretsla

HERBİRİ 30 TL