Haydi Uygulaması Çıktı!!

Siyammm

Emniyet Genel müdürlüğü uygulamayı çıkardı hayvanların sesi olmak için herkes indirsin lütfen.

23 CEVAP

Siyammm

Drawhel keşke herkes senin kadar duyarlı olsa sorumu okuyanların %90 indirmedigine yemin edebilirm ama kanıtlayamam

Drawhel

Ben indirdim, paylaştım da sosyal ağlarım da. Sizlerde indirip, paylaşın. Bu şekilde birçok hayvanı eziyetten kurtarabiliriz!

Siyammm

Keşke bu uygulamalara gerek kalmasa ama işte...

Ikonik23

Bende indirdim inşallah herkes bu konuda duyarlı olur

Erogluekiin

Bende indirdim harika bir uygulama olmuş bu yaşadığım kötü bir olayda hemen ihbar ettim yaklaşık 10 dakika içinde polisler geldi. Sorunumuzu çözdük, mutluyuz ♡

Erogluekiin

Bende indirdim harika bir uygulama olmuş bu yaşadığım kötü bir olayda hemen ihbar ettim yaklaşık 10 dakika içinde polisler geldi. Sorunumuzu çözdük, mutluyuz ♡

Erogluekiin

Bende indirdim harika bir uygulama olmuş bu yaşadığım kötü bir olayda hemen ihbar ettim yaklaşık 10 dakika içinde polisler geldi. Sorunumuzu çözdük, mutluyuz ♡

Ozge00

Aa ciddi misiniz? Ne yapıldı ne gibi bir işlem uygulandı cok merak ediyorum

Anonymus552223

Orda burda kacak ateş yakanlari dogaya zarar verenleri de sikayet edebiliyoruz

Ozge00

Bende indirdim, hayırlısı olur umarım.

bende tum aile bireylerinin telefonuna indirdim

Minimesi

Benim böyle bir uygulama olduğundan haberim yoktu teşekkürler indirdim ama ne işe yarıyor ??

Minimesi

O butona basınca polise hayvan kaçırılmasıyla falan ilgili haberi veriyoruz ??

Siyammm

Uygulama üzerinden ihbarda bulunabiliyosunuz sokağa atma tecavüz vb.