Yavru Kedime Uygun Mama :((

Kedimi 3 aylıkken sokaktan bulup sahiplenmiştim şimdi 5. Ayına girmek üzere ve hala mama konusunda sıkıntı yaşıyorum. Başlangıçta unique kullandım, sevmişti fakat içinde işlenmiş protein var onu alma dediler bıraktık hills science başladım az yedi bıraktık son olarak 1.5 kg lık proplan aldım bütün kediler bayılıyomuş ama benimki onu da az yiyor. Artik napicam bilmiyorum sizce hangi mamayı sever bu kedi?? acana orijen falan demeyin o kadar param yok :))) ortalamanın üstü bi mama almak istiyorum proplandan birazcık dahapahalı olabilir

16 CEVAP

@beyzasariaslan teşekkür ederim bilgi icin yaş mama veriyorum zaten 3 güne bir :))