Yavru Kedime Uygun Mama :((

Kedimi 3 aylıkken sokaktan bulup sahiplenmiştim şimdi 5. Ayına girmek üzere ve hala mama konusunda sıkıntı yaşıyorum. Başlangıçta unique kullandım, sevmişti fakat içinde işlenmiş protein var onu alma dediler bıraktık hills science başladım az yedi bıraktık son olarak 1.5 kg lık proplan aldım bütün kediler bayılıyomuş ama benimki onu da az yiyor. Artik napicam bilmiyorum sizce hangi mamayı sever bu kedi?? acana orijen falan demeyin o kadar param yok :))) ortalamanın üstü bi mama almak istiyorum proplandan birazcık dahapahalı olabilir

16 CEVAP

Ozge00

Mystic numune gönderiyor. Deneyip oyle alin derim

kubra0035

Merhabalar nd yavru kedi mamasını denediniz mi içeriği diğer mamalara göre daha iyi ve ben kedimin önüne mamayı koyup bırakmıyorum belirli aralıklarla kendim veriyorum ki hem iştahla yiyor hemde sıkılmıyor

Zeynepulku

Nd'ye bakabilirsiniz proplandan daha pahalı ama acanadan daha ucuz

Benimki en çok yavru iken Advance i sevmişti.
Arada bir mama değiştirmek ıyidir.kediler mamaya alıştıkça yemek istemiyorlar bu olabilir. Haftada 1 kez yaş mamada vermeni öneririm :)

[email protected]
hesabına "numune istiyorum" yazın. Alt kısma "adres, telefon no, kedinizin yaşı ve cinsini" yazdıktan sonra Gmailden gönderin. En yakın zamanda N&D mama göndereceklerdir. Bana 2 paket geldi toplam 100 gr. Çok sipariş etmeyin Suistimale girer.

Önerebileceklerim:
"N&D, Fitmin, Profine, Matisse, Mystic, Golosi, Brit Care" gibi kaliteli markalar :))

Drawhel

Genelde mystick mama öneriyorlar hem içerik hemde fiyat uygunluğu açısından, bence onuda bı deneyin ama bu kadar fazla mama değişikliği yapmayın buda kediye zarar verebilir. Eski maması ile yeni mamasını karistirirsaniz daha iyi olur. Onun dışında ise yaş mama verebilirsiniz. Birde kediniz az yiyor dediğiniz şeklinde doyuyor da olabilir, bu onun bünyesine bağlı, zaten beş aylık bir yavru çok fazla yemez benim kedimde o zamanlar yemiyordu.

Öyle mi diyorsunuz. Ben unique kullanırken bütün mamayı silip süpürüyordu ama bunun hep dibinde kalıyor ondan acaba sevmiyor mu diye düşünüyorum ben de. Mystick i denicem inşallah artık son mamamız olur :((

Siyammm

Mystic i yavrum için kullanip memnun kaldım . İçeriği iyi fiyatı uygun. Hills , Royal canin ,proplan kullanmayın.

Çok teşekkürler:))

Dondurmacik

mystic mamanın numunesini nasıl temin edebiliriz

@dondurmacık kendi sitesinde var ama ben baktim su an numune gonderemiyoruz yazisi cikti :(

Nd mantıklı geldi ona bakayım bari ya kaliteli bir mama galiba

Ozge00

Fitmine de bakabilirsiniz

Merzela

Kullandığınız mamalar zaten hiç iyi mamalar değil. Nd, mystic, matisse, golosi bunlara bakın.