Kedi Ve Karpuz

ElanurAksoy

arkadaşlar bugün evde karpuz yiyorduk birisi yere karpuz düşürdü kedimiz gidip yedi ve hoşuna gitti yinede vermedik başka ne olur ne olmaz diye zararı varmı?

2 CEVAP

sforselin

Abartmadığı sürece yiyebiliyorlar. Çekirdeklerini yemesin yeter. Afiyet olsun.

Anonymus386040

Bizimkisi de karpuz yalıyor. Ayda 1 defa veriyoruz birazcık yalıyor. Seviyor da. Fazla olmadıkça zararı da yok ayrıca. Üstteki arkadaşın dediği gibi çekirdeğini yemesin yeterli