Kendime Şurup İçiremiyoruz

Kedimi dün kısırlaştırdık ve veteriner şurup yazdı ama çok zorlanıyoruz içirmekte ne yapabiliriz? Ve ameliyattan sonra biraz asabileşti düzelir mi?

6 CEVAP

MiaaPatiii

Ensesinden yavaşça tutun ve şırıngayı sıkın o aktıkca yalıcaktır zaten.. ben 1 elimle ağzını açıp diğer elimle iciriyordum

mrrevewee

şırıngayla sıkın

yusufsaygin2

Veteriner hekiminizin önerdiği miktarda şurubu şırıngaya doldurun, ağzını açın ve kenarlardan sıkın.

Şırıngayla içirmeye çalışıyoruz zaten ama asla durmuyor tüm enerjisini kaçmak için harcıyor

Joaker

Kucağınıza alın, şırınga ile ml ayarı yaptıktan sonra ensesinden yukarı kaldırın o ara ağzı açılacaktır. Ardından şırınga ile sıkın oldu bitti hiç Merak etmeyin boğazına kaçmaz boğulmaz.

Bcanaydn

Fazla hızlı sıkmayın ciğerine kaçabilir bizim başımıza geldi