Gebelik Sonlandırma Hata Mı?

Iyi akşamlar. Sokakta beslediğimiz canlarımızdan bi annemiz yine hamile. Daha önceki doğumunda iki yavrumuzu zor büyüttük. Şimdi gebeliği sonlandırsak sizce hata mı yaparız? Doğacak yavrular yine perişan olacak bu durumu da göz önüne alırsanız sevinirim.

5 CEVAP

O zaman bir kaç dişimizi sıkıp mücadele edeceğiz. Bu yavrularımızı da büyütelim bakalım. Teşekkür ediyorum hepinize çok sağ olun...

Badems

Bence doğumu sonlandırmayın, uyutmak kadar korkunç geliyor bu bana. Ama doğurduktan bir müddet sonra muhakkak kısırlaştırın. O da bir anne yazık günah, bunalıma girme ihtimali bile olabilir.

tika_waylan

Dogumu sonlandirmayin lutfen ama 2 ayligi gecince bebeler. İyice analarinin sutunu emince hemen kisirlastirin. Bebelere bir sekilde yuva bulmaya calisin ya da kedi evleri evet cok zor hele kisin bebeler sokakta hastalaniyor oluyor mama bulamiyor gercekten cok zor. Ama bir kere olmus gebeligi sonlandirmak cok radikal bir karar ama bir yan etkisi olabilir hem de etik gelmiyor bana.2 aylik olunca İc dis parazitleri yapilir yavrularin haftada bir tavuk suyu ya da imunex surup bagisikliklari guclenir kartonlarla kedi evleri falan bir sekilde kisi atlatinca zaten iyi olurlar kisi atlatinca gerisi kolay alisirlar mahallenizde guzel guzel yasarlar ya da en guzeli burada paylasir sahiplendirilir

mhtpyldz

Neden kisirlastirmadiniz ki :( zor olacaktir ama me kadar dogru bilemiyorum.

Bir kaç dişimize öyle ulaştık kısırlaştırdık ama bu anneye yetişemedik. Şimdide tekrar hamile olunca tek çaremiz sonlandırma gibi. Bir de sizin görüşlerinizi almak istedim