Acil Yardım Lütfen

Kerevit

Arkadaşlar merhaba kedim sabahtan bu yana kusuyor. İlk mama çıkardı 3 kere de az miktarda sadece beyaz sıvı. Acil olarak ne yapabilirim.numune mama gönderilmişti onu verdim. Markası nd tarihi geçmemiş sorun yok.

5 CEVAP

Gelyahron

Şimdi nasıl durumu?

Bir anda fazla mamamı yedi. Eğer böyleyse 5-6 saat mama su verme bi takip et sonra azar azar vermeye çalış.

Kerevit

Geçmişti 5 dk önce yine mamayı olduğu gibi kustu maması eski maması. Ne zormuş bi canlının sorumluluğu :(

Gelyahron

Hızlı mi yiyor acaba? Ondan da olabilir. Keyfi sıhhati yerinde ama değil mi?

Kerevit

Akşam tekrar kusmadı arkadaşlar. Gözlemliyorum şimdilik.