Köpek Türü Önerebilir Misiniz

serralkan72

merhabalar evimizde bir buçuk yaşında bir bebeğimiz var bundan dolayı fazla tüy dökmeyen bebeklerle iyi anlaşabilen ve sitede bakıcağımız için fazla havlamayan bir köpek türü önerebilirmisiniz

2 CEVAP

Tengu

peluş köpekler aradığınız özelliklere sahip bir tane alın.
tüylü canlılar bunlar cinsi ne olursa olsun tabii tüyleri dökülecek ne kadar sık tarar ve kaliteli mama kullanırsanız tüy dökümü azalacak, tüyleri sağlıklı olacaktır.
ayrıca köpek bu havlar yani eğitimle çözülecek bir şey
siz nasıl eğitirseniz köpek öyle olur cinsiyle bir alakası yok

Tüyü ve sesi sorun olacaksa almayın derim. Sonuçta hepsi az ya da çok tüy döküyor, hepsi eninde sonunda havlıyor. Tamamen tüysüz kediler var... belki onlardan alabilirsiniz..