Yardım

Ceren_pars

Arkadaşlar merhaba, kedimi şehir dışına çıkmam dolayısıyla yakın arkadaşıma bıraktım. Arkadaşımın 2 kedisi var ve birisi parsın arkadaşı, bu süreçte biraz strese girmiş. Ama halinden memnun gibi de. Beni unutmasından korkuyorum, onu almaya gittiğimde böyle bir durum ile karşılaşır mıyım ?

7 CEVAP

ne kadar süre ayrı kaldığınıza bağlı ama unutmaz. trip atabilir, unuttu sanmayın ben öyle sanmıştım 1 hafta sonra tribi bitti yine mırmır oldu :)) bazen de direk mırlamaya başlıyor kendini sevdiriyor. değişebilir.

sforselin

Unutmaz sizi ama belki trip atar. Ben tatilden elimde oyuncaklarla ödül mamalarıyla döndüm trip yemedim hiç.

genelde unutmaz ama benim kedim unuttuydu beni trip attı sonra sonradan alıştı yine :(
ama merak ettmeyin benim kedide benim gibi ikizler burcuydu dengezizdi yani olm kendimi gömdüm la :) unutmaz merak ettme ama unutursa bile sonradan hal haraketlerine göre alışır hatırlar

Ysmnn

Kediler bir kokladığı insanı asla unutmaz . Dışarıdan bi yabancı bile olsa unutmaz :) merak etmeyin

Ceren_pars

Teşekkür ederim arkadaşlar umarım dediğiniz gibi olur ben onun tribini bile yerim ????

Ada183

Girip atabilir ir atarsada hemen barışır barışmassada yaşamanın güçü barıştırır

Ysmnn

Kediler bir kokladığı insanı asla unutmaz . Dışarıdan bi yabancı bile olsa unutmaz :) merak etmeyin