Kedimin Arka Patisi Aksıyor

NidaE

Kedim enfeksiyon için tedavi görüyordu bugün de son iğnesini oldu ama iğne sonrası aksamaya başladı yürürken iğne yapılan bacağına düzgün basamıyor veterinerimize sorduk masaj yapın geçer dedi şimdi ilk haline göre daha iyi ama hala tam basamıyor kalıcı bir durum olabilir mi başına böyle bir durum gelen var mı?

7 CEVAP

Minimesi

Xvampirellax koşturun derken ??? Kedinin ayağı acıyor ki aksıyor ve sen gelmiş koşturun diyorsun dr zaten masaj yapın demiş koşsiz topallasanız koşabilirmisiniz acaba???

Minimesi

Pardon mesajın bir kısmı silindi yeniden yazayım diyorumki kedinin bacağı açıyor siz koşturun diyorsunuz zaten kedinin canı acıyor siz topallasanız koşarmısınız? zaten veterinerde masaj yapın ve hareket etsin demiş hareket etmek ve koşmak aynı şey penisilin iğne yedikten sonra siz koşuyormusunuz ??

Gelyahron

Genellikle kalıcı olmuyor. Masaj yapın ve hareket ettirin, düzeliyor

kalıcı bi durum olmaz ama veterinirin dedigi gibi masaj falan yapın hatta koşturun yürütün

Minimesi

Xvampirellax koşturun derken ??? Kedinin ayağı acıyor ki aksıyor ve sen gelmiş koşturun diyorsun r zaten masaj yapın demiş koşsiz topallasanız koşabilirmisiniz acaba???

koşturun dedigim mama veririrken yürüyünki alıssın bu duruma

çatışmaya girmiyecegim çünkü hiç halimde degilimeger çok kavga etmek istiyosan bi ara hatırlat kavga ederiz