Klima Çarpar Mı?

Duman klimanın tam önüne yatıyor. Hep değil arada kalkıyor. Ben çok soğuk sevmiyorum 28 derecede çalışıyor. Sizce klima hasta eder mi önünde yattığı için?

5 CEVAP

Gelyahron

Hasta edebilir dikkatli olmanız da fayda var

fanı düşük çalıştırıyorum bazen orta. ama genellikle hep düşükte. başka yere götürsem de geri geliyor :))

Minimesi

Bende bir kere aynı hatayı yaptım pamukta klimanın sesini cazip bulup yatıyor üşütmüştü 4-5 kez kusmuştu

NidaE

Fan hızını düşük tutabilirsiniz çok soğuk ve hızlı hava vermezse sorun olmuyor yine de önünde yattığında başka yerde yatması için dürtebilirsiniz

ayays

Valla benim kız vantilatör ile üşütmeyi başarıp epey kusmustu. Dikkatli olmakta fayda var.