İkna Edemiyorum

Bununla ilgili daha önce konu açmıştım ve kediyi annemin karşısına çıkaracağımı söylemiştim. Fakat annem ve babam çok kızıyor. Dinle alakalı bahsettim. Beslemenin yararlarını söyledim. Sağlık konusundan yararlarını söyledim. Masraflarını kendim karşılayacağımı söyledim. Ama istemiyorlar neden istemiyorsun dediğimdede verdikleri tek cevap "İSTEMİYORUM!" oluyor. Hayvan sevmeyen bir ailem var :( Nasıl ikna edicem

7 CEVAP

schindler123

Benim annem de sevmezdi.Ilk kedimiz yan komşunun bahçesinde üç tane kardeşiyle doğmuştu yol kenarı olduğu için herkes görüyordu zamanla iki tanesi sahiplenildi geriye bir tane kalmıştı o gün de yağmur yağıyordu zavallicik işlenmişti annem onun üzerini kapatacak birşeyler koymuştu komşumuz da almış getirmis sizin depoya koyalım demisti annem başta kabul etmek istemedi sonra razı oldu belki komşuya hayır diyemediginden o günden sonra hep bizimle kaldi.Sonra kedi kendini sevdirmek için hareketler filan yapıyor annem bize dönüp bak şöyle yapıyor aaa nasıl yaptı onu demeye başladı.Sanirim daha once kediyi tüy döken bir yaratık olarak görüyordu.Evde besleyince onun da duyguları olan bir canli oldugunu anladi.

schindler123

Islenmisti=islanmisti olacak:)

Şuan annem ve babamda evde yok acaba süpriz yapmaz kızarlarmı. Tavsiyeler acil bekleniyor :D

Gençler zaman daralıyor :D

kediaskim

kaç yaşındasın ailenden bağımsız olabilecek ve kendin para kazanabilecek yaşta mısın?

kediaskim

ailen istemiyorsa kesinlikle süpriz felan yapma olan kediye olur

Okul harçlığımı verebilirim :) zaten biriktirdiğim çok fazla para var.