Kedimizin Irkını Merak Ediyoruz.

Ayseliko

Gören herkesin kedimizin ırkı hakkında çok farklı fikirleri oluyor. Bizim için can candır ırkı cinsi rengi farketmez. Fakat çok fazla soran oluyor. En çok mavi rus tekir kırması diyen var. Cinsi nedir ?

17 CEVAP

Zeynepulku

Hayır 5-6 aylıkken kilosub2,5 kgnin üzerinde ise kısorlastorabilirsiniz erken değil. Yukarıda demissiniz sokakatan buldum. Büyük ihtimal karma sokak kedisi. Bir cinsi yok düz tekir :)

Ayseliko

Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. Veterinerimizle görüştük, kırma russian blue çıktı :)