Kedimin Cinsiyeti Nedir?

ayays

Anket

Dişi
(11 oy)
Erkek
(4 oy)
Toplam (15 oy)

Herkese merhaba arkadaşlar,

Dün bahçemde baktığım anne kedinin sahiplenilmesi üzerine bu meleği ağlarken kapımda bulunca bırakamadım, çok işlek yerde olduğum için arabalardan korkup aldım ve sahiplenmeye karar verdik. Evimizin üçüncü kedisi.
Yavru kedi cinsiyeti konusunda yetersizim. Bugün doktora kontrole götürdük, İç dış yapıldı, aşılama takvimi çıkarttık.
İsim koyacağız ama cinsiyetten emin olamadım. Yardımcı olur musunuz? :)
Şimdiden teşekkürler, sevgiler!

9 CEVAP

nilayy24

Dişi

elberp

Dişi

ayays

Ahhhh bizde isim arayıp durduk ve aylina koyduk.
Annesinin adı aylindi, Aylin koymuştuk. Yavrusunu sahiplenince aylina olsun dedik :)

limis

Dişi :)

sforselin

Bu fotoğraflardan anlayamadım ben. Bi de bu yaşlarda tam belli olmuyor sanırım. Vet. bizim kızın fotoğraflarından erkek zannetmişti mesela. Aşıya gittiğinizde elle muayene etsinler bence.

sforselin

Ama diğer kedilerinizin isimleriyle uyumlu isim düşünmeye başladım ben bkbbkbjb

ygmrtzl

sanırım dişi

Poficann

Dişi

zzeynepbetul

Dişi