Elma Sirkesi

sforselin

Elma sirkesinin kedilerin bağışıklığına iyi geldiğiyle ilgili bir sürü yazıya denk geldim. Fib hastası bir kedide de ciddi fark yarattığıyla ilgili bi blog yazısı da okuyunca gidip bulabildiğim en doğalından aldım(Kendim yapmayı da deneyeceğim. Lütfen linç gelmesin kbjbbj).
Ama sorun şu ki, içmiyor. Su pınarın içine iki çay kaşığı kadar attım. 1 buçuk litreye yakın su var içinde. Koklayıp uzaklaştı. Başka bi kaba normal su koyduğumda da baya içti. Önerilenden daha az koydum ama azaltmalı mıyım? Başka yol var mı içirmemin? Yaş mamaya katsam olur mu?

2 CEVAP

Gelyahron

Niye linç gelsin ki ? Linclemeye cesareti olan buyursun. Doğanın bir mucizesidir elma sirkesi. Kendin yaparsan üzerinde beyaz bir tabaka birikiyor. Öz bakteri onlar. Sirke anası olarak da geçer. Şırıngaya 1/10 olarak iciriyoruz biz ama içme sularına 150 ml 1 damla atıyoruz. Yaş mamaya katmayin hiç yemezler

sforselin

Kendim yapmadım diye laf ederler belki dedim kbjbj Bir çay kaşığı atayım o zaman. Alıştıkça arttırırım.
Teşekkür ederim.